Monday, 11 July 2016

1.* Fuji Dağı Çakrası-Japonya

Hayat, hesap etmediğin gelişmelerin sunduklarıyla elinden bırakamadığın bir roman gibi...

Hesap öyleydi ki, biz Mart 2017' de başlayacaktık yolculuğumuza ve son durak olarak da Dünya'nın solar plexus chakrası olan Fuji dağına tırmanarak tamamlayacaktık yolculuğu.

Yuuka'nın, Fuji Dağı'nın chakra vortekslerini avucunun içi gibi bilen bir arkadaşı karşımıza çıkınca ve hepimizin ortak müsait günü olarak 21 Haziran, gün dönümü belirince, hep beraber ''İŞTE BUDUR'' deyiverdik.

Ünlü kanalların, Yükselmiş Üstadlar'dan insanlığa ilettiği mesajlarda uzun zamandır 21 haziran 2016'da Dünya'ya inmeye başlayacak 3. büyük yükseliş dalgasından bahsediliyordu. Yani insan bilincinin frekansını yukarılara doğru taşıyacak bir enerji dalgası.

Böyle bir günde bu yolculuğu yapacak olmamız tesadüf olamazdı..(Zaten tesadüflere inanmıyoruz :)
Böyle bir günde Fuji Dağında, Dünyanın Solar Plexus Çakrasında bir ses ile şifa chanting'i yapmak ve bunu kaydedip sizlere ulaştırmak bir tesadüf olamazdı...(Zaten tesadüflere hiç inanmıyoruz)

Aşağıda önce Fuji'de çektiğimiz fotoğrafları sonra da kaydettiğimiz chantingin videosunu paylaşacağım. Enerji gözlerinizden ve kulaklarınızdan varlığınızın derinliklerine aksın ve derin uyanışlar yaratsın.


 

Kulaklık ile dinlemenizi tavsiye ediyorum. Henüz kaliteli bir ses kayıt aleti edinmedik. Sesler telefon ile kaydedildi. Rüzgar sesini ve klibin sonunda gelen neşeli insan seslerini filtrelemedik, herşeyi olduğu gibi duyalım diyerek. Gözlerinizi kapatıp dinlerken kendinizi Fuji Dağın'da düşleyin.
Fuji'nin ve o güzel günün seslerimize yüklenmiş enerjilerini varlığınıza lütfen kabul edin.


----------
Bu arada toplu fonlamadaki son gelişmeler hakkında da bilgi vermiş olalım. 5 kişi tarafından 1200 USD toplanmış durumda. Japonya'da elden verilen yardımlar ile sanırım 2000 doları biraz geçtik. Fonlamada son 8 gün kalmış gibi gözükse de aslında biz yolculuğa başlayacağımız güne kadar açık kalacak.

Sevgilerimizle

https://www.indiegogo.com/projects/journey-to-miracle-earth-chakra-healings/x/14211598#/
Kafadarlar olarak Fuji Dönüşünde yorgunluk atıyoruz..

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.