Thursday, 2 March 2017

4. Yol güneye giderken Güneş Yükseliyordu...

Mucize'ye Yolculuk... ''6 ay, Güney ve Kuzey Amerika Yeryüzü Çakra-Vortekslerinde ses ile şifa yolculuğu...''

2015'de  kalbimize düşen bir arzu tohumu, evrenin derinliklerinde bir yerde ekildi. Sonra o tohuma su verdik hayalimizi canlı tutarak; güneş ışığı verdik inanarak, güvenerek. 

Ocak 2016 'da o hayali fizikselleştirmek için harekete geçtik. Mucizeye Yolculuk için gerekli bütçenin küçük bir parçasını toplu fonlamaya açtık. Dedik ki, ''Arzumuz, İlahi Plan' dan mı geliyor?   ''Yoksa tatmin olmamış insani egomuzdan mı?'' ; görelim.

İlahi yardım güzel kalpli insanlar aracılığıyla yağdı. Evren yürüyün dedi; desteklendiniz, destekleniyorsunuz, destekleneceksiniz; bu arzunuz Yaratan'ın arzusudur.

Yeryüzünün Solar Plexus Çakrası olan Fuji Dağı'nda 21 Haziran Yaz gündönümünde enerjileri sese çevirip kayıt ettik ve bu blogda paylaştık. Sonra da Japonya'nın Haku Dağı Vorteksi'nde enerjileri sese dönüştürüp bu blogdan paylaştık. Böylece Mucizeye Yolculuk, tahminimizden aylar önce başlamış oldu. 

Aralık sonunda Türkiye'ye geldik. 2 ay boyunca bireysel şifa ve rehberlik seansları, gurup ses şifa çalışmaları; kanallık kurs ve atölyeleri verdik.

Sonunda Mart geldi. Bir tarafım olgunluk ve sakinlikle yalnızca şimdi ve burada var oluyor;  gelecekte bir şeyi beklemiyor; şimdi mutlu.  

Bir tarafımsa, o farkındalığın yittiği anlarda heyecanlı bir çocuk gibi ortaya çıkıyor.. Sanki çok istediği yeni ayakkabı ertesi gün alınacak bir çocuk gibi; heyecanlı,mutlu ve gözü saatte... Egonun binbirtürlü şekli var. Bu da onlardan biri. Egosuz olmak mümkün değil ama onun kontrolü halinde olmak mümkün. O halde, o heyecanlı çocuğu yadsımadan içimde onaylıyorum; onu bir ebeveyn gibi sarıp sarmalıyorum ve direksiyonu geri alıyorum. İşte yine ordayım... Geleceğe yazılmış bir mutluluğu beklemeyen; şimdi varolan ve şimdi mutlu olan ben.

Yuuka ve Maya'ya Brezilya vizelerini, bana da Amerika vizesini aldık. Onların Amerikan vizesine, benim de Brezilya vizesine ihtiyacım yoktu çok şükür.

Rotamızda, yine kalbimize doğduğu gibi, başlamadan bazı değişiklikler yaptık.
Yolculuk Brezilya'dan devam edecek. Yaratanın iradesi öyleyse 13 Mart günü Brezilya'nın Sao Paulo kentine uçacağız.

Sonra Abadiania - John of GOD ve Alto Paraiso. Yolculuk ilerledikçe ses, söz ve görüntü kayıtlarımızı paylaşacağım.

Artık bilincin yükselişinden konuşalım; galaktik dostlarımızdan ve onlarla olan yol kesişimlerimizden konuşalım. Mucizevi şifalanmalardan, mucizevi buluşmalardan, bahsedelim... Vakti geldikçe.


(İlk kez bu yazı vesilesiyle bu blog sayfasını ziyaret edenlere, ''Nedir?'' sayfasını ve sonra ''Ses ile'' sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye ederim.)

1 comment:

  1. Yolunuz açık olsun, evrenin güzel melekleri hepinizi korusun, yol boyunca karşınıza size sevgiyle kucak açan kocaman kalpli insanlar çıksın.

    ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.