Sunday, 3 December 2017

27. Kutsal emanetBen kendimi bileceğim ana dek, beni size emanet etmiştim.

Sevgili annem ve babam, Tanrı oğlunu size emanet etmişti.

Benden daha aydınlıkta benden daha uyanmış değildiniz. Benden daha gelişmişti bedeniniz. Çocukluk ve ergenlik evrelerini görmüş geçirmiş neye ihtiyacım olduğunu bilebilecek yaştaydınız, insanca. Kucağınıza aldınız, sevginizi verdiniz, insanca. Tanrının annecil sevgisini ve babacıl güvenliğini hissettirdiniz en fakir ve en korkmuş anınızda bile. Derecesi önemli değil; biliyorum elinizden gelenin en iyisini yaptınız, insanca.
Geri dönüp baktığımda en renkli, en gri, en kara, en aydınlık, tüm anlarımız için şükrediyorum. İnsan annem ve insan babam olduğunuz için, şükrediyorum.

Zaman içinde bu emaneti sahiplenip, benim sandınız.
Zaman içinde kendi kimliklerinizi üstüme yüklediniz.
Bilmeden, farketmeden, bu dünyada sizin bir ifadeniz haline getirdiniz beni; tıpkı yağlı boya bir tablo gibi boyadınız.
Tabloda sizin korkularınız, sizin endişeleriniz, sizin evham ve bunalımlarınız, sizin ümit ve istekleriniz, sizin beklentileriniz, inanç ve yargılarınız, ve sevginiz, insanca. Siz de kendi anne ve babanızdan ve atalarınızdan yüklendiklerinizi bana aktardınız. Ben bu bilinçsiz zincirin son halkasıyım.
Pek çok ruhun gözü kulağı üstümde. Kendi yapamadıklarını benim yapabilmemi diliyorlar. Çünkü biliyorlar ki bir ruhun uyanışı bütün ruh ailesini uyandırır. Bir ruhun uyanışı, evrenleri uyandırır.

Çok şükür ki insanca genç, ruhen yaşlıydım. Ben gerçekten kimim, diye sordum? Cevapları aradım. Önce dışarıda, sonra içeride, sonra merkezimde.
Arındıran yağmurları yağdırdım üstüme. Senelerce o yağmurların altında yürüdüm. Tablonun boyaları aktı... Sonuç elle tutulamaz, gözle görülemez tüm ruhla bilinebilir ilahi bir gerçekti.
Şimdi bu ilahi gerçeği tüm ruh ve varlığımla bilerek, size verdiğim emaneti geri alıyorum. Onun dünyaya gelmesine aracı olduğunuz, ona baktığınız, doyurduğunuz, koruyup kolladığınız, insanca sevdiğiniz için teşekkür ediyorum.
Verdiğim emaneti geri alıyorum. Bundan sonra aile hatıramızdan öte, sonsuz yolun kutsal yoldaşıyız.

Önce bebekliğimi kollarıma alıyorum. Ben onun hem İlahi Annesi hem de İlahi Babasıyım. Gözlerindeki ışıltı, bu saflık, BENİM.

Çocukluğumu kollarıma allıyorum. Saçlarını okşuyorum, kokluyorum. Bu güzellik BENİM.

Gençliğimin önünde duruyor, gözlerine bakarken iki omzundan tutuyorum.
Bütün sıkıntılarını alıveriyorum. Gözlerine ışık geliyor. O ışık BENİM.

Yoldaki yolcunun arkasından yürüyorum. Çok yorulmuş, dişleri dökülmüş, sırtı kamburlaşmış. Kutsal şifa rüzgarını üflüyorum. Saçları havalanıyor. Birden tazeleniveriyor. Sırtını doğrultuyor, ufuğa doğru umutla bakıyor. Gözlerindeki umudun Işığı BENİM.

Baba olmuş bir ben var, kucağında bebeği. Uyanışına yaklaşmış bu adamı ve bebeğini kutsuyorum ilahi aşkla. Bulutlar aralanıp, üstüne güneş ışığı düşüyor. Bu aşk BENİM.

Bir çatı terasında, güneşten önce uyanmış, meditasyon pozunda oturan bir ben var. Geçmiş ve gelecek tüm benleri bir olmaya davet ediyor. Kalbinin ortasındaki ilahi kıvılcımın içine oturuyor. Bu sonsuz bilgelik, şifa, bolluk, aşk, BENİM.

BEN BENİM.


----


Bu yazı kişsel olduğu kadar, bütünün hikayesidir.
Vakti gelenin dikkatine gelsin,
Bütüne hizmet etsin...---


Hatırlatma:

Türkiye'den 13 kardeşim ile 21 gün sürecek kutsal bir yolculuğa çıkıyorum. Biletlerimizi aldık, hazırlıklarımızı yaptık. Aralık başında Peru'nun Lima kentinde buluşacağız. Kutsal yolculuğumuzun son gününde bize kısmet edildiyse, 21 Aralık (güney) yaz gündönümü seremonisini Titicaca Gölü'nün Amantani adasında gerçekleştireceğiz.
Bu vesileyle sizleri bizimle birlikte orada olmaya davet ediyorum. Bu bir uzaktan niyetle katılım gurup meditasyonu.
Seremonide toprağı kazıp 13 kristal gömeceğiz. Sizlerinde niyet edip katılmanızla birlikte evrensel uyanış enerjisine kanallık edip, bu enerjiyi dünyanın kalbine ve insanlığın kollektif bilincine bütünün en yüksek hayrına hep beraber ekeceğiz.
Tüm yapmanız gereken 21 Aralık gecesi 21:00'da, Amantani adasında 13'ün gerçekleştirdiği seremoniye katılmaya niyet ediyorum demeniz ve  "Yaradanım beni yükselişin kanalı eyle"  şeklinde dua etmeniz..
Biz ise13 kişi ve 13 kristal, saat 13:00'da (Peru saatiyle) inecek olan enerjinin topraklayan ekibi olacağız.
Meditasyon 21 dakika sürecek, Türkiye saatiyle 21:21 de bitecek.

Kavuşmamız bütünün en yüksek hayrına olsun. Ve öyledir, şükürler olsun.

Katılmak istediğinizi lütfen aşağıdaki etkinlik sayfası linkine tıklayarak belirtin.

Fb etkinlik sayfasına gider


Paylaşmaktan ve bu mutlu haberi uzaklara ulaştırmaktan geri durmayın. Vakit bu bakit.


Ocak ayında İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara'da vereceğim evrensel kanallık kursu ve ses şifa çemberleri hakkında bilgiyi aşağıdaki fb etkinlik linkine giderek bulabilirsiniz:https://www.facebook.com/events/348057162321764/?ti=cl--- 

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.