Thursday, 24 May 2018

42. Giriş-gelişme-sonuç -21 Mayıs-29 Mayıs meditasyonları.. Yaklaşan Shasta meditasyonu üzerine- kalbin ve egonun sesi


“Bütünün en yüksek hayrına işim ve aşkım şifacılık, ışığa kanallık, seyyahlık, yazarlık. Blog yazılırımı okuyup, çektiğim fotoğraflara bakarak kendi hayatınız için ilhamlar alıyorsanız, hizmetlerimi bütünün hayrına buluyorsanız ve bu şekilde yaşamaya devam edebilmemi diliyorsanız; yolculuğuma bu gerekçeyle, manevi desteğiniz gibi maddi destekte de bulunmak istiyorsanız, yazının sonunda vereceğim banka hesap bilgisi ile bana ulaşıp bağışta bulunabilirsiniz. Yardımınız bizim için evrenin akan bolluk ve bereket nehridir. Şükürle alır ve bütünün en yüksek hayrına değerlendiririz. Varlığınıza ve ruhunuza Şükran.”


 42. Giriş-gelişme-sonuç -21 Mayıs-29 Mayıs meditasyonları.. Yaklaşan Shasta meditasyonu üzerine- kalbin ve egonun sesiVaaav. Ne zamanlardan geçiyoruz. Ne yüksek enerji frekanslarıyla sörf yapıyoruz. Düşüp dalganın altında da kalıyoruz; sonra bi anlık bir farkındalıkla yine sörf tahtasının üstüne çıkıp dalganın üstünde nefes alıyoruz. Dalga giderek yükseliyor. Bu defa da daha önce hiç bukadar yükselmediğimiz için korkuya kapılıyoruz. Yaşam gerçekten bu kadar güzel olabilir mi? Dünya gerçekten cennet mi? Ruhuma dokunmayan işi, ilişkiyi, maddeleri, durumları, olayları, imkansızlıklara inandığım senelerin sonunda nasıl bir çırpıda bırakabiliyorum? Aklımı mı yitiriyorum?

Burada altı çizilmesi gereken ince bir husus var. Ruhun arzusunu takip ederek sana ve bütüne hizmet etmeyen enerjilerden uzaklaşmak ile egonun sesini dinleyerek sorumluluklardan ve geliştirici sınavlardan kaçmak arasında büyük bir fark var.

Bazen önünüzdeki dağ gibi koca bir sınavı görürsünüz. Egonuz derki etrafından dolan. Kalbiniz der ki ödülün o tepenin zirvesinde; devam et, yürü. Ve siz o zor görünen yolu seçer gerektiği gibi ve gerektiği kadar fiziksel, akılsal, ruhsal emek verirseniz; zorluk ile gelen tüm içsel gelişimleri alırsınız. Ruhen tatmin olursunuz.

İçsel gelişimin yalnızca zorluklar ile geleceği yanılgısına da düşmeyelim. Bazen de önünüzde kocaman bir dağ varken kalbinizden gelen ses der ki, "Gel sen şu ağacın gölgesinde biraz dinlen". Egonuz da bas bas bağırır; çıkıcam, başarıcam, alıcam vs.  O vakitte ise ağacın gölgesinde dinlenmeyi seçmek içsel gelişiminizin yoludur.

Kalp aracılığıyla konuşan ÖZ’ü duymak, ya da duymamak, işte bütün mesele bu!

Egonun ve ruhun sesinin nasıl ayrımına varabilir insan? Bu istek, bu arzu ruhumdan  mı geliyor? Bu ses benim en yüksek kader planımın frekansını mı taşıyor? Yoksa egomun sesi ve daha düşük frekanslı kader yolumun mu işaretçisi?

İnsan kendinde değilken, kendini bilmezken aldığı bütün kararlar egosuna hizmet eder. (Gerçi insanın egosunun sesini takip etmesi daha uzun vadede yine ruhun çıkarınadır. Çünkü egonun sesini takip ederken alacağımız tüm kararlar, yapacağımız tüm eylemler bizi hakikatten uzaklaştırır. Bu uzaklaşma nedeniyle hakikate özlem duyar ve sonra hakikati aramaya başlarız.)

…ve biz bu yolu zaten çok uzun süre yürüdük. Bu yazıyı yazan ben ve okuyan siz, tam vakti geldiği için, bu konuyla ilgili resme, şimdi daha büyük bir açıdan birlikte bakabiliyoruz. Üzerine konuşabiliyor, düşünebiliyoruz. Üzerine sezgilerimizi dinleyebiliyoruz. Bu satırlar zaten vardığımız bir içsel gelişim noktasının olumlamasıdır.

İnsan nasıl kendinde olur? Nasıl kendini bilir? 

Bunun için önce kendinde olmadığının farkındalığına varmalıdır. 

"Ahhh, anladım... Şu anda kendimde değilim; kendimi bilmiyorum; düşüncelerimin ve duygularımın içinde kaybolmuşum..."

Derin, yumuşak bir nefes ve nefes ile gelen Ruh Gücü, bize bir seçim anı sunar.
Kendimiz olma, kendimizi bilme ve bu bilişin getirdiği yüksek frekanslı kader yolunun seçimi.

Şimdi, kalbimle bilmeye, kalbimle seçmeye niyet ediyorum. Şimdi, kalbimle biliyor, kalbimle seçiyorum.
Şimdi benim ve bütünün en yüksek hayrına olan, en yüksek frekanslı kader yolunu yürüyorum.
Ahhhhhhhhhh, çok şükür. Çok şükür.
---

Japonya’nın ya da Türkiye’nin alışageldiğimiz, bilegeldiğimiz, korunaklı alanında kalmayı seçebilirdik. Kalbimize doğan ses dedi ki taşınmak üzere Peru’ya doğru yola çıkın.

Madem taşınıyoruz o zaman her zamanki 2 yolculuk çantamıza bir tane daha ilave edelim; 3 çantayla yola çıkalım dedik. Zaten tüm sahip olduğumuz eşya o kadar.

Taşınıyorsak, Japonya’dan direkt Peru’ya uçalım dedik. Öylesi kolay olurdu ve öylesi normal gözüküyordu.

Yok dedi, Ruh; siz önce Hawaii’ye sonra Shasta Dağına gidin. Ruh konuşunca kalbimizde kuşlar şakıyor sanki. Yol ne kadar zor gözükse de kuşların neşesiyle uçuyoruz.

Herşeyi ayarladık; Ruh bizi infilak etmek üzere olan yanardağın eteğinde, akmakta olan lav nehrininin dibine getirdi.

Yolumuzun zorluklarıyla içsel bir neşe ile ve kalpten gelen bir biliş ile yüzleştik.
Ruh istedi ve ruh organize etti 21 mayıs ve 29 Mayıs meditasyonlarını.

21 Mayıs Meditasyonu Maui adasında Haleakala Yanardağ Kraterinde yapılacaktı. Burası aynı zamanda dünyanın kalp çakrası.

Aşağıya facebook’ta paylaştığım 21 mayıs deneyimimi tırnak içinde yapıştıracağım. Bu yazıyı daha önce okuduysanız ve yeniden okumak istemiyorsanız sayfanın biraz daha altına doğru inerek Shasta dağı meditasyonu ile ilgili yeni kanallık mesajıma ve resimlere ulaşabilirsiniz.


21 Mayıs 2018,

“Haleakala Krater’ine doğru akşam saat 5 gibi yola çıktım. Hava yağmur bulutlarıyla kapalıydı. Egomun iç sesi acaba oraya çıkabilecek miyim, çıksam bile meditasyon için uygun yeri gece gece bulabilecek miyim, ya çok insan varsa gibi cızırtı yapıyordu.
Rehber ruhlarımdan ve koruyucu meleklerimden, bütünün hayrına olan yolda olduğumu gösteren işaretler gelmeye başladı.
Önce bir gök kuşağı gördüm. Yarım saat sonra gök kuşağının indiği noktada durdum. Tam üstünde gitmekte olduğum dağ yoluna düşüyordu, başka da araba yoktu. Öyle durdum yolun ortasında. Gökkuşağının bütün renkleri kalbime aktı. Dağ hoşgeldin dedi, toplantımızı bekleyen Lemuria’lı ruhlar ve Galaktik Varlıklar, hoşgeldin dedi. Kalbim ve gözlerim dolu dolu girdim Haleakala sınırına.
Sonra gözgözü görmez bir sisin içinde 1 saat daha yukarı doğru yılan gibi kıvrımlı yollarda ilerledim.
Zirve 3055 metre. Deniz seviyesinden o yüksekliğe 2 saat içinde çıkmıştım. Ciğerlerim daraldı. Yavaş, sakin, derin nefesler gerekliydi.
Akşam 7 olmuştu. Gün batımını görmek için gelmiş hayalkırıklığı içinde turist gurupları vardı. Sis nedeniyle hiçbirşey gözükmüyordu. Hava eksi 5 civarında hissediliyordu ve çok kuvvetli bir rüzgar esiyordu.
Üstüste denge halinde dizilmiş taşlar gördüm bir noktada. Yarısı yıkılmıştı. Bir kaç taş da ben koyarak tamamladım. Yanında oturdum. Beklediğim hiç bir şey yoktu. Yalnızca orada olmanın huzurunu duyuyordum. Bir süre sonra günbatımının fotoğrafını çekme ümidini yetiren kalabalık öfleye puflaya arkasını dönüp sisin içinde kayboldular.
Onlar gideli daha 1 dakika olmamıştı ki, gözüm saate ilişti: 19:19
Rüzgar birden yön değiştirip gün batımını örten bulutları bir nebze açtı. Dönüp sesleneyim istedim insanlara ama baktım çok uzaklar ve bu 19:19 vakti kutsal dağda gün batımını görmek bu gece yalnızca bana ve size kısmet edilmiş; onu anladım. Atatürk geldi aklıma, Türkiye geldi.. şükranla izledim bir kaç 10 saniye kadar ve ekteki fotoğrafı çektim.
Sonra sis yine kapadı her yönü. Dağın başında bir başıma kaldım. Dağın ruhu ve Gaia’dan kutsal kalbine bağlanmak ve şifasını aktarmak üzere izin istedim. Yemyeşil devasa bir Tanrıça kraterin ortasından,Dünyanın kalp çakrasından yükseldi. Kutsadı.
Yolculuğumun ilk etabı sona ermişti. Araca bindim, kaloriferi çalıştırıp kıyafetleri kuruladım. Vegan bir sandviçi kambuçya çayı eşliğinde yedim. Zaman zaman bulutlar açılıp yıldızları görünür kıldı. Yıldızlar uzansanız değecekmiş gibi yakın ve parlak.
Sonra uyu dediler. 1 saat kadar uyudum. Ne rüyalar, ne rüyalar...
Saat 22:44’te uyandım.
Dua ettim, meditasyon vaktinden çok önce bağlanmaya başlayanlar oldu. Onları karşıladım. Göbeklitepe’de ruhani görevde olan kardeşim Ilker Durmaz gurubu katıldı. Sonra sanki yağmur damlaları gibi birer birer katılan her kes gönlüme geldi. Tam trans haline girdim. O haldeyken yaşadıklarımı, gördüklerimi cümlelerle tam olarak ifade etmek imkansız.
Öyle güçlü enerjiler iletildi ki ve aynı anda sizin bıraktığınız enerjiler de kanala aktı. Hiç birşey harcanmadı, herşey son damlasına kadar dönüştürüldü. Ne ağır enerjiler ve ne yüksek enerjiler aynı anda duyuldu.
Bilincimin dünyaya kalan küçük bir zerreciği dedi ki... öleceksin...
Diğer tarafı da dediki AHHHHH YAAAAAAH OMMMMMMM.. ve öylesine güldü. Evren güldü.
Enerji hepimizi iyi salladı. Sezen var sezmeyen var.. hepinize ortak tavsiyem kendinize iyi davranın.. ağır işler yapmayın, dinlenin, bol su için.
Sonra bir an geldi dünyaya ve size ve bana bir uzay aracının içinden bakar oldum.
Türkiye ve Maui arasında, bir gökkuşağı köprüsü oluştu. Aşkınız ve şükran duygunuz geldi, aktı içimize, dünyanın kalbine. İşte bu mandalayı tamamladı, mükemmele ulaştırdı. Bu aktarımınızla, size verilen Yeni Dünya bilinç kodlarını harekete geçirdiniz, aktive ettiniz.
Meditasyon bitttiğinde ölmediğimi anladım.
Kambuçyamdan yudumlaya yudumlaya
Kampımıza geri döndüm. Kontağı kapatmadan önce saate baktım. 01:11
Şükürler olsun bütün işaretlere.
Sırada 29 Mayıs Shasta meditasyonu var. O bu meditasyonun devamı...
Bu gün bu gurubu tutma sorumluluğuna sessizce katılan İlker Durmaz ve diğer ışık işçisi dostlarıma ayrıca şükranlarımı iletirim.
Bütünün en yüksek hayrına buluştuk
Şükürler olsun”

(O gece meditasyondan önce Haleakala’dan aktarılan özel bir enerjiyi sese dönüştürerek kaydettim. Bu chanting’i dinlemek bazılarınız için gerekli olan, 29 Mayıs meditasyonuna hazırlayıcı frekansları taşıyor. Kalbinizden dinlemek geçiyorsa, lütfen kulaklıkla, meditatif olarak dinleyin)
  29 Mayıs Shasta meditasyonu:

21 mayıs meditasyonuna Göbekli Tepe’den bağlanılmış olması ruhlar aleminin bu büyük orkestrayı böyle yönetmesinin bir sonucuydu ve Göbekli Tepe’de kadim zamanlarda bütünün hayrına yapılmış seremonilerin enerjilerini uyandırmış ve meditasyona bağlananların kalbine getirmişti. Işık işçisi ve Agartha bilincinin bir elçisi olan kardeşim İlker Durmaz ve beraberindeki guruba tekrar gönül dolusu şükran...

Bu gün öğrendim ki, 29 mayıs meditasyonuna da Mısır-Kahire’den bağlanacak bir ışık işçisi gurup var.

Bu ne kadar anlamlı. Ruhlar, reankarnasyon öncesi birbirlerine verdikleri sözleri, şimdi onurlandırıyorlar. Hep beraber bütünün şifalanması, bütünün dönüşmesi, ve cennetin yeryüzüne demirlenmesi için çalışıyoruz.

Kahire dünyanın önemli vortekslerinden biri. Shasta Dünyanın taç çakrası. Türkiye Samsun’dan doğan güneşin evi.

O güneş yalnızca Türkler için değil, tüm Dünya ve tüm varlıklar için doğdu. 

Atatürk ve Pleiades’liler, ve Galaktik federasyon ve Yükselmiş Üstadlar, Melekler ve Baş Melekler, Shasta’yı-Kahire’yi ve Türkiye’deki sizleri bu meditasyon ile bir arada tutacak ve bu meditasyon aracılığıyla bütünün hayrına doğan ve uyanan enerjileri, bu vorteksler aracılığıyla dünyanın her yerine yayacaklar.

Dünya’yı ben mi kurtarıcam demeyin. Bu bir süper kahramanlık oyunu zaten değil. 

Sizin şifalanmanız bütünün şifalanmasıdır. Biz, hepimiz biriz.

Birin acısı hepimizin acısıdır. Birin mutluluğu hepimizin mutluluğu, birin şifası hepimizin şifası, birin aydınlanması hepimizin aydınlanmasıdır.

Bütüne hizmet eden sayısız ruhani organizasyon her an, dünyanın her bölgesinde ışık üstadları tarafından yönetilmekte. Bu meditasyon gurubumuz onlardan yalnız biri. Büyük bir Aşk takımının içinde rolümüzü oynuyoruz bütünün hayrına.

Mısır, kadim mistik bilgilerin fiziksel ve eterik evi. Shasta ve taç çakranız ise bu bilgilere ulaşmak ve onları kullanmak için kendimize izin verme mekanizması. 

Taç çakranızın açılması, evrensel bilgiyi aşkla topraklamak için kendinize izin vermenizdir.

29 Mayıs Türkiye saatiyle 23:30’da meditasyon için hazırlanmaya başlayın. Bu meditasyonu bulunduğunuz her yerden yapabilirsiniz. Şayet evdeyseniz, imkanınız varsa bir ılık duş alıp temiz beyaz kıyafetler giyin. 23:44’de bütünün en yüksek hayrına “Gökhan Atış Strong Wings kanallığıyla yapılacak olan Shasta-Kahire-Türkiye Taç Çakrası meditasyonuna katılmaya niyet ediyorum”, deyin.

Mor alevlerin taç çakranızdan ayaklarınızın altına dek varlığınızın tüm zerrelerini yaktığını, bütün karanlıklarınızı ışığa dönüştürdüğünü imgeleyin-görün-yaşayın-sezin-duyumsayın. 

Taç çakranız ve kalp çakranızın (Başınızın üstü ve göğüs kafesininizin ortası) arasındaki enerji akışını yaşayın-sezin-bilin-anlayın-dinleyin. Ruhunuzun bilgeliği yeni realiteniz olmak üzere kalbinize akıyor… Şükranla alın.

Mor alevin varlığınızdan akarak dünyanın merkezine indiğini, bütün dünyayı ve bütün varlıkları sarıp sarmaladığını görün-duyun-yaşayın.

Bu enerjiye eklemeniz gereken bir değeriniz varsa ruhunuzdan akan; sarı, mavi, kırmızı, yeşil, vs., bırakın aksın, karışsın mor aleve.

Aşkınız ve şükran duygunuz aksın karışsın mor aleve.

Akın karışın mor aleve.. Mor alevin ta kendisi olun. Uçun dünyanın her yerine, dokunun bütün varlıklara. Siz sınırları olmayan, Yaradanın sonuz gücü, ışığı, şifası, aşkısınız. Öyle bilin! Öyle OLUN!!!

Aşk yayılıyor her zerreciğe, hem mikro kosmos'a hem makro kozmos'a. Siz aşkın patlaması olun.

Hem Kahire’de olacak olan kardeşilerime, hem Türkiye’den katılacak kardeşlerime, hem dünyanın başka yerlerinden katılacağını bildiğim kardeşlerime ve yollarımızı gözleyen, elimizden tutan, yolumuzu aydınlatan ışık varlığı kardeşlerimize ve Dünya Annemiz Gaia’ya sonsuz şükran. Birbirimize verdiğimiz ilahi sözü onurlandırıyor olmanın haklı gururunu ve coşkusunu şimdi yaşıyor ve hepinizle paylaşıyorum. Sanki lav gibi… Altın sarısı, derin kırmızı ve mavi …

 ---

Maui’deki son günümüzde Yuuka ve Maya ile birlikte Halakala dağına bir kere daha tırmandım. Bu defa bambaşkaydı. Sis yoktu. Hava çok güzeldi. Dünyanın kalp çakrasını ve oradaki gün batımını tüm güzelliğiyle içtim ve fotoğraflarını çektim. Sizin de gözlerinizden kalbinize aksın.

Halakala Krateri

----

Şu anda Shasta kasabasında ufak, sevimli bir kafede bu blog yazısını yazma şansını buldum. Kenevir sütüyle kahve yapıyorlar. (Saykodelik etkisi yok). Çok lezzetli ve bedene faydaları da çok.
Bir gün Türkiye’de de kenevirin sütü, yağı, lifi, dumanı, her şeyi bütünün en yüksek hayrına kullanılır olacak.
Shasta’dan sevgi ve selamlar.

Meditasyon yaklaşırken kısmetse etkinlik sayfasından son bir kez seslenip meditasyonu hatırlatacağım.

Son olarak sık sorulan bir soruyu yanıtlamak istiyorum.

"21 mayıs meditasyonuna katılamadım. 29 mayıs meditasyonuna katılabilir miyim?"

“21 mayıs meditasyonunu kaçırmış değilsiniz. An bu an. An hep bu an. Bütün gelecek ve geçmiş anlar pamuk ipliğinden ince ipliklerle birbirine bağlı. Şimdi dilediğiniz her ana ve o anda saklı olan deneyime ulaşabilirsiniz. Bundan 3000 yıl sonra yapacağımız bir meditasyona bile bağlanabilirsiniz... ya da Lemuria’da yaptığımız uzak geçmişin bir meditasyonuna bağlanabilirsiniz. Niyetiniz ve inancınız yeter.

Yani cevabım, yapmadıysanız, önce 21 mayıs meditasyonunu yapın!

---
Uzaktan görü ruhani rehberlik ve şifa seansını almak isteyenler bilgi için lütfen strongwings121212@gmail.com adresinden iletişime geçin. Seanslara yeniden Haziran ortasında başlayacağım. Liste şimdiden dolu. Yani isminizi şimdi yazdırırsanız, seans vaktiniz Haziran sonu ve ya Temmuz başında gelebilir.
---

Maddi destekte bulunarak bizi desteklemek isteyenler için hesap bilgilerim:

Gökhan Atış,
İşbankası Dalyan Şubesi
Iban: TR91 0006 4000 0013 6320 1853 69---
  21 Mayıs-29 Mayıs meditasyonlarını ilk kez bu yazı vesilesiyle duyduysanız, facebook etkinlik sayfasını ziyaret ederek biraz daha bilgi bulabilirsiniz.

Aşkla

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.